Доход от интернет с писане на теми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Доход от интернет с писане на теми

Ръководство за реален доход от Интернет с писане на теми по специалността или по желание.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin




Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Empty
ПисанеЗаглавие: Работа в София като статист в телевизионни или кино продукции (rabota sofia kato statist v televizionni ili kino produkciia)=   Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs EmptyСъб 9 Юни 2012 - 6:38

Попаднах на следната обява за работа Sofiia, obl. Sofiia

Цитат :
„Ot 30 do 100 leva na den. Stani statist v televizionni ili kino produkciia - filmi, reklami ili konkursi. Tova ne sa nito byrzi, nito lesni pari. Vseki chovek mozhe da byde statist, bez znachenie na vyzrast, pol ili visochina. Na statista ne se nalaga da uchi scenarii ili da pomni dylgi monolozi...“

Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Sofia_10
Това веднага ме наведе на мисълта, че доста работа за София, а и за страната (дистанционно) може да излезе от писането на теми в интернет за различни кинопродукции, актьори и др. подобни. Достатъчно е само човек да се научи да го прави продуктивно, интересно и ефективно, така че да стане популярно, четено и ... доходно за пишещия.

А това си е работа като самонаето лице (без опастност от съкращения или уволнения) по доброто старо писане на теми н интернет и начините по да бъде осребрено в пари за Вашия джоб. Има два начина това да стане - пътя на самоуките или като се възползвате от готово ръководство. Всеки сам избира. Ето ръководството: Ето ръководството: https://rabota.123.st/
Върнете се в началото Go down
https://rabota.123.st
Admin
Admin




Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Empty
ПисанеЗаглавие: Търся работа София (Tyrsia rabota - Sofiiq)   Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs EmptyСря 6 Юни 2012 - 10:06

Цитат :
Tyrsia si schetovodna rabota - Sofiiq
Maj 15, 2012, 09:43
Zdravejte,
tyrsia rabota v Sofiq kato schetovoditel.
Imam znaniia, opit i zhelanie za rabota.
Mozhe i kato dopylnitelen angazhiment -
imam schetovodna programa,
elektronen podpis.
tel. za vryzka 08888хххххх
Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Rabota13
Счетоводната работа в София, а и в цялата страна е една от най-подходящите за извършване през интернет и постоянно и свързана с писане на теми, данни, сметки. Професионалните знания на един счотоводител му позволяват той да води много теми, според своето образование и да печели допълнителни доходи, даже бец да извършва счетоводни услуги — просто като води информативни сайтове по области, които представляват подчертан интерес за бизнеса и други области, в които се изискват счетоводни услуги. Повече подробности за организиране на такава работа София като счетоводител са залегнали в ръководството за доходи от писането на теми в интернет тук: https://rabota.123.st
Върнете се в началото Go down
https://rabota.123.st
Admin
Admin




Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Empty
ПисанеЗаглавие: Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs   Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs EmptyНед 3 Юни 2012 - 17:54

Много хора си мислят, че работа в София се намира най-лесно, има най-много и
там безработицата е най-малка. Но от друга страна е всеизвестно, че работата в София е свързана с голямо пътуване, транспортни
задръствания, претъпкан градски транспорт.

Сега вече с метрото не съм наясно как е, но съм виждал как в Токийското метро, в часовете пик, когато е гъкано от отиващи и връщащи се от работа, качващите се
работници ги тъпчат с греблата, за да затворят вратите.

Та, със сигурност работа София определено има, но е добре човек да се замисли в
себе си - какъв е смисъла да работиш някъде из София, при положение, че всеки ден ще трябва да губиш по 2 - 3 часа непродуктовни работно време в път, при това натъпкан като сардела?

Е, първата логика, която ни хрумва, е да се потърси работа в квартала по местоживеене - магазин, заведение, офис. Из софийските квартали това не е кой знае колко трудно
да се направи, защото са големи колкото един малък български град и обикновено в тях има всякакви търговски обекти и възможности да се изкара някой лев.
Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Proxy?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-lEroLuw3Bnk%2FUcAWC-IywQI%2FAAAAAAAAAcA%2FYsptaNaB8fg%2Fs320%2Fnadomna_rabota_sofia_2013_spravochnik
Също доста перспективно е да се гледат деца
като работа София, особено с тази криза за детски градини. Но даже и за отдалечено място за работа (в противоположния край на София) има варианти да се осигури неприсъствена  работа от растояние.
Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Sofia_10
Например, чрез дистанционна работа в интернет. Да вземем един счетоводител за
пример. Защо му (й) е необходимо да ходи на работа, преминавайки през
цяла София, при положение, че е напълно възможно и съвсем смислено да се оборудва с интернет, скайп, микрофон и слушалки и ето Ви счетоводител с надомна интернет работа и то в София, но достъпен по всяко време и безпроблемно.

А сега, нека в този ред на мисли, да отидем още малко по-нататък. Ако един служител от София се уреди на дистанционна работа във фирма (макар и в другия край на града), с
всичките плюсове от това, тогава защо той да не си уплътни работното време по специалността и професията си и с още допълнителна работа из други фирми в София, пак през интернет?

Нека сме далеч от мисълта, че работа София може да е само през интернет - ето, например
електромонтажни услуги надомно. Разбира се, това изисква повече организираност, дисциплинираност, но това е начина, по който
европейсците ни изпреварват по доходи - като се организират да си докарват доходи по на няколко места.

Затова, нека съвсем конкретно да видим, има ли реална работа в София през интернет, която
би могла да се започне веднага и да осигурява допълнителни доходи, при това като се изпълнява и от къщи? Да, има доста такива
възможности, като при това те са и доста интересни. 

Работи се от което и да е място на София, стига само да имате интернет в къщи, да сте в
състояние да пишете на приличен български език и да сте по-чевръсти в писането. И забележете работата е да пишете на български език, български теми (като самонаето лице - както българите заобикалят закона и си намират работа в Англия, въпреки забраните), а заплащането е в евро! Повтарям: писане на български език - плащане в евро.

Разбира се, българите са много тарикати, като им подскажеш и те веднага "А, ама това аз си го знаме! Ти мен недей да ме учиш, а ми дай пари и аз ще ти покажа какво мога!!!" Въпросът обаче е не дали си го знаете, а дали реално печелите, сега. Едва ли, щом Евростат упорито ни поставя на последно място по доходи в Европа. Е, реално погледнато, ако отделите
време 10 12 години да се блъскате из интернет по 12 - 18 часа ежедневно, без отпуски и почивни дни, може би (ако имате и малко
късмет) ще стигнете до "знанието" как става тази работа.

Но ако погледнем на въпроса сериозно - защо е необходимо да губите толкова време и нерви, за неясен резултат, при положение, че аз вече
"блъскането" (от 1999 година насам) съм го направил, създал съм си цялоста готова система, от години я прилагам и сега имам конкретно предложение предложение за Вас, което може да Ви осигури толкова много
работа в София, буквално за стотици и даже хиляди онлайн надомници.

Изборите за работа са три:

Първо, нищо да не предприемете и Евростат да продължи да ни класира в дъното на Европа по доходи.

Второ, да решите че имате всичкото време на света и сте в състояние сами да се оправите и да си осигурите доходи от писане в интернет за София -пожелавам Ви успех и късмет!

Трето да се възползвате от готова и доказана
работа като самонаето лице за доходи от писане в интернет на теми за София, на български език и да получавате доходите си в евро
.
Препоръчвам Ви последното, но не си мислете, че е безплатно или че настоявам (защо ми е да си създавам излишна конкуренция - но както
казах, затънал съм до гуша в работа и защо да не прехвърля малко и на Вас.

Ето офертата ми: https://rabota.123.st


Последната промяна е направена от Admin на Пет 21 Юни 2013 - 9:25; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://rabota.123.st
Sponsored content





Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs   Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs Empty

Върнете се в началото Go down
 
Работа София / Rabota Sofia или Sofia jobs
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Работа България / Rabota Bulgaria или Jobs–bg - 14700 свободни места.
» Предприемачество е в основата за намиране на работа 2013 в България
» Надомна работа с интернет (Nadomna rabota s internet).
» Има ли надомна работа в България?
» Има ли идеална работа Пловдив (Ima li idealna rabota Plovdiv)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Доход от интернет с писане на теми :: Работа България и чужбина - препоръки.-
Идете на: